![televizor-televiziune.x81aykes76-1](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2018/01/18/televizor-televiziune.x81aykes76-1-1000x600.jpg)
Începând din data de 15 mai 2024, RCS & RDS S.A. devine Digi Romania S.A. a anunţat compania într-o informare adresată clienţilor săi.
Potrivit sursei citate, această schimbare nu va afecta operațiunile companiei și va intra în vigoare fără a fi necesare formalități suplimentare.
„În derularea contractelor vom folosi noua denumire fără a fi necesare formalități suplimentare sau încheierea de acte adiționale în acest sens. Celelalte date de identificare și financiar-bancare rămân nemodificate”, precizează compania.
a anunţat compania într-o informare adresată sclavilor săi.
Nu contează Denumirea ! Contează sa existe si in Continuare !
@Neagu Mircea
-Bollywood,
Trinitas & Las Fierbinti!
Mă uit decât la Las Fierbinti ! Lespune pe Bune ! Sub forma de Comedie ! Dorel da toti Banii la un Necunoscut ca ia spus Vorbe de ia mers la Inima lui Dorel ! Primarul spune daca are BidineaOmologata de UE ca sa dea cu Var pe Pomi ! Daca nu sa spele Pomii cu shampon pe pomi ! Pai Zau Mai ? Pai se usucă Pomii ! De la Shampon !
Decât Joia este Las Fierbinti ! La Celelalte Emisiuni eu nu ma uit !