![ana loredana predescu](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2023/11/21/ana-loredana-predescu-1000x600.jpg)
Deputata Ana Loredana Predescu schimbă iar partidul. Parlamentara a anunţat marţi că şi-a dat demisia din grupul parlamentar al PSD şi va activa în grupul AUR.
„Vreau să îmi anunţ demisia din grupul parlamentar al PSD şi afilierea ca parlamentar al circumscripţiei 8 Braşov în grupul parlamentar al Alianţei pentru Unirea Românilor”, a spus Predescu în plenul Camerei Deputaţilor.
Ana Loredana Predescu este parlamentar de Braşov şi a fost aleasă pe listele PSD. Ea a fost membru PSD până în februarie 2021, când s-a înscris în Partidul Puterii Umaniste (PPU-SL).
He, mda.. Incepător talentat, procedează patriotic și moral..Ce știe de fapt turmentatul alegător de care sunt iunteresele ei și ale țării ..Dar, nu e prima și nici ultima..In parlamentul de 300 incap toate și toții borfașii,. Mai puțin singurii competenți serioși, cinstiți și morali cum sunt maghiarii, care nu cunosc procedura.
De unde atâta latraiala, daca nu, e posibil chiar PSD sa o fi trimis la aur sa fie siguri că au o mână de ajutor?
a avut niste luari de cuvint printre care si la
Dezbaterea Proiectului de Lege privind decontarea de către statul român a procedurilor de repatriere a cetăţenilor români decedaţi pe teritoriul Uniunii Europene (PL-x 448/2019) (rămas pentru votul final).
-cam banuim ce putea debita pesedista….
Duduia ,nefiind în toate mințile,trece la extremiști.