![politie_catuse_arest_arges_camata_99648200](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2023/09/11/politie_catuse_arest_arges_camata_99648200-1000x600.jpg)
Revoltă printre părinții unei grădinițe din București după ce s-a aflat că doi copii ar fi fost agresați sexual de propriul educator.
Directoarea instituției școlare a sesizat deja autoritățile. Părinții celor doi copii au mers la Poliție pentru audieri. Investigațiile arată, până acum, că „există presupunerea rezonabilă” că educatorul, aflat în exercitarea atribuțiilor, i-a agresat sexual pe cei doi copii.
La data de 10 iunie 2024, polițiști din cadrul Direcției Generale de Poliție a Municipiului București – Secția 5 Poliție au fost sesizați, în jurul orei 17.00, de către o femeie, în calitate de director al unei unități de învățământ, cu privire la faptul că doi minori, în vârstă de 5 ani, ar fi fost agresați sexual, bănuit de comiterea faptelor fiind educatorul acestora.
Educatorul i-ar fi agresat pe cei doi copii în curtea școlii.
Sa fie ars pe rug sau spanzurat in curtea scolii. Nu exista pedeapsa prea grea pentru asemenea bestie cu chip de om. Parintii, copiii, rudele celor distrusi fizic si mental sa se mobilizeze si sa forteze arderea lui pe rug sau spanzurarea in curtea scolii.
Bine ca nu i-a agresat sexual in fata Primariei sau Politiei!
Indoi-m-as!……[Rumburak]
@[Rumburik]
-cica lu unu i-a bagat un deget in fund
poate il cauta de viermishori
IN CURTEA SCOLII,
ca sa nu iasa vorbe.
@waxtor
Ce banc bun! Trebuie sa radem?
@Rumburak
-printre avocatzii din oficiu
i-ar putea si doamna Flavia,
aia care (nu) l-a scapat pe Dragnea….
Si eu am o presupunere rezonabila ca stiulimea e pregatita sa-i ,,arda” pe infractorii sexuali care fac parte din stiulime si sa-i idolatrizeze in continuare pe pedofilii sociopati din crème de la crème
Dupa 30 de ani de invatatura ongista sorosista , romanii vad limpede rezultatele.Noul electorat tanar progresist vrea sa acapareze primariile pentru a-si subordona ‘educatia’ din scolile care numai traditionale nu vor mai fi. Iar guvernele tradatoare (ale MELE) le usureaza calea.
Am înțeles dacă așa este prezentată această știre intr-un mod atât de trunchiat înseamnă ca monstrul este ca și scăpat. Grădinița este parte a Deutsche Schule Bukarest unitate de învățământ patronată de statul German cu plan de învățământ exact cum este în Landul Baden – Württenberg iar Individul este cetățean german cei doi copii agresați au ambii vârsta de 5 ani. Dar se va mușamaliza din moment ce presa prezintă așa în bătaie de joc această știre. Cred ca scriu degeaba cenzura este deja din ce în ce mai prezentă. Cum sună lozinca aia : informați-vă din surse sigure. Dar defapt informarea este dezinformare. CD M ( numai in presa Romana mai vezi in locul numelui celui care scrie articolul niste litere ) asa faci tu presa ? De ce nu prezinți adevarul ? Voi fi cenzurat ?
Barbat = educator la gradinita?Suntem o tara de bolnavi votam cu cei care dau ajutoare sociale,nu cu cei care infiinteaza locuri de munca
Snobismul pupatorilor de dosuri straine isi primeste plata. Nu mai pot saracii bogati sa-si dea copiii la scoala americana, asa ca au gasit un QR mai larg de pupat, ala nemtesc. Nu mai poti sa-ti trimiti copiii la gradinita, e musai sa-i duci la Kindergarten!
Le mai pui si nume straine, sa nu cumva sa te faci de ras cu nume romanesti…Patrick, Anais, Albertina, Ianis, Edward, Carletta, Roger, Mario…
Boala grea snobismul asta…
Ma uit la gradinita nemteasca pe site,educatori barbati(!) la care scrie la competente exact asa”Personal didactic pentru incluziune”,gradinita pentru tefelisti,nu ma mai mira nimic.