Bucureștenii s-au îngrămădit să viziteze Grădina Japoneză din Parcul Herăstrău, în acest weekend. Cireșii au înflorit iar spectacolul de culori trebuia musai imortalizat în fotografii.

Bucureștenii s-au îngrămădit să viziteze Grădina Japoneză din Parcul Herăstrău, în acest weekend. Cireșii au înflorit iar spectacolul de culori trebuia musai imortalizat în fotografii.
Bucureștenii s-au îngrămădit să viziteze Grădina Japoneză din Parcul Herăstrău, în acest weekend. Cireșii au înflorit iar spectacolul de culori trebuia musai imortalizat în fotografii.
Bucureștenii s-au îngrămădit să viziteze Grădina Japoneză din Parcul Herăstrău, în acest weekend. Cireșii au înflorit iar spectacolul de culori trebuia musai imortalizat în fotografii.

Da’ Parku’… !?!? Parkkuuu… !?? Ruina din Parku…. E TOTAKOLO ?!?! USRPLUSCLOTHILDA…. CE ZIC ?!?