![1321263696dragomir_1_1_size1](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2018/01/09/1321263696dragomir_1_1_size1-1000x600.jpg)
Dumitru Dragomir spune că „doamna Clotilde Armand caută un scandal, pentru că ei au nevoie de un scandal acum”. Totul a plecat de la un gard. Gardul din beton, aflat în fața hotelului deţinut de fostul președinte al Ligii Profesioniste de Fotbal și aflat pe domeniul public, a fost demolat cu ajutorul unui buldozer.
Gardul de la Hotelul Crystal Palace, spune însă Dragomir, ”nu e al meu, ci a lor”, adică al Primăriei Capitalei.
”Televiziunile au venit la mine și m-au întrebat, dar e gardul lor, nu e al meu. Eu am închiriat parcarea, nu am închiriat gardul. Să-l dărâme, dar să facă curățenie după aia, să nu-mi lase mizerie”, a spus Dragomir pentru Fanatik.
„(…)cred că le-am dat tactica peste cap. Toată lumea are nevoie acum de scandal, pentru că scandalul îl propulsează. Să zică: uitați, îmbuibații ăștia au făcut, au pus, au dres… Ei au venit să dărâme gardul și le-am spus că nu e al meu. M-au întrebat al cui e și le-am spus că e al Primăriei Capitalei.
Acum au aflat, după ce-l dărâmă, că e al Primăriei Capitalei. Ei au crezut că e gardul meu și eu i-am lăsat: dărâmați, mânca-v-aș gura voastră, că ați m-ai dărâmat o dată și mi-ați făcut un loc de 10 ori mai frumos! Eu am fost demolat o dată pe Herăstrău”, a conchis Dragomir.
Din ce spune Don Mitica, parcarea apartine PMB, el fiind doar chirias ?
Deci Clotilda i-a darmat gardul lui Nicsor ?
Mare e gradina Domnului !
Hotul de Mitica de la liga trebuie să ajungă la răcoare la cat a furat.Intotdeauna cade în picioare de aia îi cere sfatul Jiji la orice furaciune!
Mitica Dragomir e regele hotilor din fotbal
Gardu ca gardu da’ unde ie leopardu ‘ ?Ehhhi ? Nu ziceti ninica? Aud? eeeeeeeee….mama voastra de neoburjui !