Pentru că Răsvan Popescu este un membru încremenit în Consiliul Național al Audiovizualului, apariția cărților sale este semnalată de aproape toate televiziunile.
Și lansările sunt redate pe larg de ele, cu toate tămîierile de rigoare, de parcă marele oportunist Răsvan Popescu ar fi un mititel Marin Preda. Omul mediocru a produs deja „Omul orchestră”!
Dacă celebrul analist politic Bogdan Chireac ar scrie o carte „Omul weceu”, oare s-ar tipări pe hârtie igienică?
Tămâierile „de rigoare” arată cat de mare este „Orchestra” omului !
Alt Geolog ratat, de-ar fi fost singurul…
Evident, susținerea Pădurenilor E DE BAzĂ și aici, măRog…😜
Mulți scriu cărți, unii chiar din închisoare, asta nu înseamnă că ești și scriitor.Maculatură cu duiumul din orgoliul unora care ignora total mediul inconjurător.Răsvan și Popescu nu-i o excepție !
Efectul razelor de lună asupra cretinilor din românia!…
se foloseste de CNA ca sa inhatze premiul nobel,
ce parere are Caratarascu?
Razvan Popescu? N-am auzit! Am auzit in schimb de Razvan si Vidra, drama romantică a lui Bogdan Petriceicu Hasdeu. Cititi-o mai bine pe aceasta si lasati Razavan Popestii la raspopit.