![tramvai](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2024/04/16/tramvai-1000x600.jpg)
Un tramvai de la Astra „botezat“ Nicu Alifantis, la Brăila
![tramvai](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2024/04/16/tramvai-1000x600.jpg)
Comentariile sunt închise.
Precizare:
Ziarul Cotidianul își propune să găzduiască informații și puncte de vedere diverse și contradictorii. Publicația roagă cititorii să evite atacurile la persoană, vulgaritățile, atitudinile extremiste, antisemite, rasiste sau discriminatorii. De asemenea, invită cititorii să comenteze subiectele articolelor sau să se exprime doar pe seama aspectelor importante din viața lor si a societății, folosind un limbaj îngrijit, într-un spațiu de o dimensiune rezonabilă. Am fi de-a dreptul bucuroși ca unii comentatori să semneze cu numele lor sau cu pseudonime decente. Pentru acuratețea spațiului afectat, redacția va modera comentariile, renunțînd la cele pe care le consideră nepotrivite.
-uite bă că nu mai vine Johnny Răducanu
il astept degeaba!
e troc/trafic CU MORTI,
e pe bani publici!
si in Bucuresti Ioana Radu,
Ioana Radu a fost o cântăreață română de muzică populară și romanțe. A fost sora cântăreței Mia Braia și a doua femeie motociclist din România
„Fanus” va sari de pe linie,drept in gard. Mai potrivit era „Tudose”.
…IMPERIO!
Primarul va cere ca tramvaiele astea sa fie vopsite in culorile Ungariei asa cum a ordonat Nicusor pentru cele comandate pentru capitala pentru a-i jigni pe bucuresteni? In Braila circula tramvaie de peste o suta de ani dar niciodata vopsite in verde si alb.
O fi Alifantis vreun ocult? Doar nu ziceau tramvaiului pe nume de actor, artist nebagat in fratie.
Vă vin tramvaie noi. E un lucru rău? Că am fost la Brăila de 3 ori cu tramvaiul și doar calul în față îi mai trebuia.