Deși era în pericol să piardă locul al doilea WTA după doar o săptămână, Halep mărturisea joi, la finalul înfrângerii cu Belinda Bencic, din sferturile de la Dubai: „E abia a doua lună a anului, aşa că e ok. Nu e rău deloc să fii a doua în lume. Mă bucur de moment, dar visez […]
Articole scrise: