![gaze](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2022/05/11/gaze-1000x600.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
![▪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/25aa/72.png)
Comentariile sunt închise.
Precizare:
Ziarul Cotidianul își propune să găzduiască informații și puncte de vedere diverse și contradictorii. Publicația roagă cititorii să evite atacurile la persoană, vulgaritățile, atitudinile extremiste, antisemite, rasiste sau discriminatorii. De asemenea, invită cititorii să comenteze subiectele articolelor sau să se exprime doar pe seama aspectelor importante din viața lor si a societății, folosind un limbaj îngrijit, într-un spațiu de o dimensiune rezonabilă. Am fi de-a dreptul bucuroși ca unii comentatori să semneze cu numele lor sau cu pseudonime decente. Pentru acuratețea spațiului afectat, redacția va modera comentariile, renunțînd la cele pe care le consideră nepotrivite.
După ce l-ati extins,acum vi se cere sa-l restrangeti.
Românii nu au nici un cîștig de pe urma „îmbunătățirilor”, dimpotrivă. Plătim muult mai mult decît pînă-n 1989, are aceiași formulă chimică, închis indstrii…mă opresc că-ncep să văd negru-n fața ochilor.
Si le facem si conducta de gaze gratis la Mintia dupa ce le-am vandut termocentrala sub pretul ultimei retehnologizari amerikanilor deghizati in irakieni!