![Kovesi](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2019/02/27/Kovesi-1000x600.jpeg)
Dan Bucura: Carevasăzică, mama Anticorupției se dădea în bărci cu Coldea la Monaco
![Kovesi](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2019/02/27/Kovesi-1000x600.jpeg)
Comentariile sunt închise.
Precizare:
Ziarul Cotidianul își propune să găzduiască informații și puncte de vedere diverse și contradictorii. Publicația roagă cititorii să evite atacurile la persoană, vulgaritățile, atitudinile extremiste, antisemite, rasiste sau discriminatorii. De asemenea, invită cititorii să comenteze subiectele articolelor sau să se exprime doar pe seama aspectelor importante din viața lor si a societății, folosind un limbaj îngrijit, într-un spațiu de o dimensiune rezonabilă. Am fi de-a dreptul bucuroși ca unii comentatori să semneze cu numele lor sau cu pseudonime decente. Pentru acuratețea spațiului afectat, redacția va modera comentariile, renunțînd la cele pe care le consideră nepotrivite.
Conflictul dintre Kovesi si Udrea-Bica a avut la baza gelozia Coldutei de frica sa nu-i sufle generalul……[Rumburak]
V-am spus eu ca toata afacerea e lovitura cu manta pentru Kovesi. Tu-ta a fluierat in biserica si urmeaza sa fie mazilita. Ursula si Pfizer nu iarta. A fost lasata sa zburde atata timp cat a anchetat tari ca Romania si Bulgaria. Si-a luato-n cap si s-a legat si de stapani. A cerut fonduri prea mari pentru haita ei de procurori, iar CE nu e dispusa sa i le dea. Acum o s-o cheme Latscu si o sa se intoarca la Sibiu, sa-l pupe pe Klaus.
Sta(tu)tul lor versus sta(tu)tul celor mulți, garantează cineva că s-a terminat?!
Poate nu știi ce presupune datul in bărci, mai nene…
E, carevasăzică,.. Ce puii mei credeai ?? Te faci că doar acu ai aflat ??
ce pierde opinia publica din vedere e ca in 10 zile sunt alegeri locale si euro iar cu acest subiect rasuflat si antic, s-a pus batista pe tambalul alegatorilor!
Opinia publica din Romania iar a ramas cu maioneza taiata
@omul simplu,de pe stradă, demn de un scuipat
Micționăm pe alegerile tale. Talibanule, fix despre asta e vorba în încrengătura boschetarulor de la SRI, despre ăia pe care nu îi alege nimeni, dar care câștigă și conduc întotdeauna.
Ce preocupat e libarcă ăsta de harnelile alegerilor. Ca și cum vreun politician ar fi îndeplinit măcar 1% din prostiile vehiculate în campaniile electorale!
Hai sa latram sa ne băgăm în seama .
si asta ca asta … dar nu spune nimeni ca intr-un orasel din Romania (partea Moldovei) bastana Gagauziei aare/a avut afaceri intr-un spatiu inchiriat .. (Evghenia Gutui ?).
pana sa ma iau de Codruta care le-a rupt la aia pu.. 😀 – poate nici ea nu se putea lua de s.r.i. ca e prea „mica” (pion neinsemnat ca putere ,dar cu realizari)- ma intreb cate afaceri active mai au rusii aici si cate din fostele combinate ceausiste mai exista functionale si asteapta sa devina otel de tancuri rusesti ?
…
…
…
?
Daca mai avem tinere de minte si derulam din urma toate intilnirile lor pe timpul cind Dragnea le taia porcul si se faceau chiolhanuri ,toti cei prezenti acolo au o strinsa legatura cu tot acest scandal al generalilor .Amintiti-va cam citi erau prezenti acolo si nu cred ca se intilneau doar ca sa friga porcul si sa bea vin .
Bre nașule, astea-s noutăți? Păi strâmba elefantină a fost pozată stând lungită pi canapé la nen’su Oprea, pe care apoi l-ars cu prima ocazie. Se știa că-i plac finețurile încă înainte să ajungă la Bucarești. Un adevăr mare zice cineva mai sus: Luluța a ars-o pe Bica din pură și cumplită gelozie. Aia era rea de muscă, dar știa și carte, în vreme ce huiduma făcuse păienjeniș la puss. De ștință de carte, n-are rost să discutăm
e si românofob, ca-i in barca cu tradatorii tarii. Daca taceai…
tzipa lumea la astia…dar aia dinainte furasera dea o tzara…d.popescu, a.nastase, truica, bitner..etc..ect fara numar fara numar…
si astia din vremea lui basescu la fel…bani compensari ptr retrocedari..fara numar…fara numar…
totzi o apa si un pamint…
cit timp justitzia nu isi face corect datoria—sa- ii bage in puscarie si sa le confiste ce au furat basca pedepse pecuniare si confiscari totale ale averii…
pina atunci nu vom avea tzara
lupta intre securistii lor cu securistii alorlatzi…cum sa tii pagi in fatza pe aia ai tai…mi-e sila
Mai „domnu”, explica cum drack se face ca toti astia care lupta si lupta impotriva „statului paralel”, intruchipat de generalii SRI+ Lulutza sunt niste infractori care au jefuit banul public ca, Blonda of Plescoi, Varanu, Daddy, Mogulita, Dottore[nepotul Col. NKVD Naumovici], Oprescu, Mazare, etc., etc., plus asta hideg, un infractor care vroia sa scape de bulau cu ajutorul…”statului paralel”…Hai ca-i buna si la …subiectul „Cum aparam infractorii”…
iti dau un indiciu in loc de raspuns
HIDEG = RECE
e o coincidenta ca COLDEA e atacat la vulnerabilitati (TOTI FURA , mai mult sau mai putin , vezi doar BASESCU si FERMA SA)
de un UNGUR ?
nu-s ungurii cu … TRUMP ?
______________
cine-l mushka de fund pe COLDEA acum ca regreta schelalaind dupa TRUMP=POTIS ! 🙂
Eu doar va spun … nu dau cu parul ! Cu parulo va da discret COLDEA-n „astia” dupa ! Oricum RO nu va da PATRIOT ukranilor ! Ar fi tradare de patrie ! 😐
daca „ulterior” ne-reusitei se va dovedii ca UDMR-ul era si el impocat contra COLDEA
esti REGELE PROPHETILOR !
MAGA !
IQ>145
UDMR e sigur implicat in scadalul esaloanelor SRI
Asta o ve-ti vedea mai tarziu ! 🙂 [chiar va rog sa tineti, pentru mai tarziu, minte asta ! 😐 ]
Toate lejer … ca raboiul lui PUTIN in Urkania ! Nu graba lacoma ca americanii ! PUP !
MAGA ! TRUMP=POTUS