![1](https://www.cotidianul.ro/wp-content/uploads/2024/05/30/1-1000x600.jpg)
Cum a pășit pe covorul roșu Kim Kardashian au și apărut controversele. S-a întâmplat la Met Gala 2024, când a afișat o talie prea subțire. Încorsetată și lucitoare, cu rochia mulată și transparentă, pe ici pe colo, printre flori și frunze, ținuta a atras atenția nu ca anul trecut, din pricina celor 50.000 de perle, că nimeni nu s-a văzut numărându-le, ci din pricina câtorva coaste, lipsa, spun răutăcioși, ca să cadă bine rochia.
Tot blondă, la cei 43 de ani ai săi, ea a urcat celebrele scări ale Muzeului Metropolitan de Artă din New York cu rochia strânsă pe corp, cum spuneam, blondul fiind unul rece, spun cunoscătorii.
Fotoreporterii au strigat cât au putut, internetul a oftat și s-a mirat, cică, așa, coafată răvășit s-a potrivit cu un pulover aruncat ștrengărește. Abia putea să respire, dar s-a descurcat.
„Câte coaste ți-ai scos?, a fost întrebată apoi pe Internet sau „Iisuse, o să ajungă în spital până la sfârșitul nopții!, s-a arătat îngrijorat altul.
În fine, „ai talia mai mică decât capul”, a spus unul plin de pizmă
În 2022, Kim Kardashian a apărut la Met Gala într-o rochie care i-a aparținut lui Marilyn Monroe.
Fotoreporterii au strigat și atunci cât au putut, internetul a oftat și s-a mirat exact ca anul trecut… și ca anul viitor.
KK sau exemplul succesului: cum ajungi mare stea dintr-o b0arfa p0rn0……[Rumburak]
…Sau are fundu prea mare,..Oricum se pare că suferă sărăcuța.. Iți dai seama de ce sarmale mișto poate face ??
si emisiunile din America sunt manipulate de formatori de opinie(mai nou si de culoare ..ca o aparare naturala: orice spui vezi sa nu cumva sa fii rasist si sa ramai fara sireturi)..
deci orice stire despre fatuci ca asta ajuta masinaria de propaganda si mijloacele orientate spre tinte foarte clare!
@Marele Urs: şi-a făcut fundul uriaş fiindcă se spune că aşa le place negrilor. Iar moda cu implanturile în fund a devenit apreciată de femei, fiindcă se zice că negrii o au mare şi ar vrea şi ele cu negri. Şi sper ca şi @Nume să observe cât de politically corect am fost 😁.
Neica nimeni.
Nu se vede în poză unde e răvășită!