Dar una este să clevetească gazetarii în pustiu și alta este să vină ditamai secretarul general interimar și să trântească, ritos, bomba, la două săptămâni după scrutin și după debarcarea perdantei din fruntea formațiunii.
Articole scrise:
(…)dl Iohannis și-a reînnoit în mod confortabil mandatul, având acum toate pârghiile văzute și nevăzute de a-și pune în practică programul și ideile.
