@ Liviu Andrei Corobuță, fiul primarului din comuna ieșeană Lungani, nu a înregistrat și declarat către ANAF venituri obținute din activitatea comercială în sumă de 1.500.000 lei, scriu jurnaliștii de la 7iasi.ro
Aceștia mai menționează că:
Aceștia mai menționează că:
Comentariile sunt închise.
Precizare:
Ziarul Cotidianul își propune să găzduiască informații și puncte de vedere diverse și contradictorii. Publicația roagă cititorii să evite atacurile la persoană, vulgaritățile, atitudinile extremiste, antisemite, rasiste sau discriminatorii. De asemenea, invită cititorii să comenteze subiectele articolelor sau să se exprime doar pe seama aspectelor importante din viața lor si a societății, folosind un limbaj îngrijit, într-un spațiu de o dimensiune rezonabilă. Am fi de-a dreptul bucuroși ca unii comentatori să semneze cu numele lor sau cu pseudonime decente. Pentru acuratețea spațiului afectat, redacția va modera comentariile, renunțînd la cele pe care le consideră nepotrivite.
Aviz amatorilor. Uite ce bine le prinde un card Metro inspectorilor de la antifraudă! O simplă verificare prin încrucișare și, hop, apare evazionistul!
Marfa la negru se achiziționează doar cu cheș, pe bon fiscal fără decontare.
Oooo da,..”fiul primarului, fiul șefului de la IPJ, fiul magistratului, fiul prefectului,” .. sau chiar fiicele lor. Cum puii mei de ai impușcat un ceaușescu care făcea dinastie, iar azi ai puzderie de dinastii mafiote, structurate și mizere..Chiar astea ai vrut bre ??
Tocmai astia au sustinere de la politicieni si mari capi folosindu-se de santaj, pentru ca, la monentul dinainte de functie, au cotizat masiv.
-PRIMARUL E PSD? DA UNDE ERA ANAFUL CU CÂTEVA LUNI ÎN URMĂ ? CÎND TRECE CIOLACU LA USR ȘI APOI FACE-FAC O UNIUNE CU LIBERALII,FORȚA DREPTEI -ȘI-L ALEG PE JOHANIS PREȘȘ.PE VIAȚĂ ?