Potrivit unui purtător de cuvânt de-al său, Leonid Radvinsky ar fi murit din cauza unui cancer.
„A murit liniștit după o lungă luptă cu cancerul” potrivit unui purtător de cuvânt al OnlyFans, care a făcut această declarație pentru Forbes, notează News.ro.
Afaceristul a cumpărat platforma pentru adulți în 2018, transformând-o dintr-un site de nișă, într-o afacere extrem de populară. De pe urma OnlyFans, acesta încasa zilnic 1,9 milioane de dolari.
Leonid Radvinsky era foarte atent cu viața sa privată, însă mai multe surse ar fi precizat că și-a clădit imperiul financiar în urma creării de site-uri web are pretindeau că redirecţionează utilizatorii către conţinut pornografic cu minori sau zoofilie, dar dovezi în acest sens nu au fost descoperite niciodată.
Forbes susține că Radvinsky intenționa să vândă OnlyFans cu suma de 8 miliard ed edolari. Avera sa a fost estimată la 4,7 miliarde de dolari, fiind pe locul 869 în topul celor mai bogați oameni ai lumii. În clasamentul Forbes al celor mai bogați oameni din America, din 2025, ocupa locul 181.
1.9mil. $ pe zi ??! Mamaa ! Ma,voi va dati seama cate crv roiesc pe biata planeta albastra ?
Dumnezeu sa il ierte.
Si sa ii indrepte pe cei care s-au rătăcit
drogurile, valurile,vanturile..alt iuz cu ata taiata